Máte rádi únikovky?

Jaké je to pátrat po finančním gangu? Zahrajte si naši venkovní únikovou hru a vydejte se po Praze po stopách zločinců, kteří se snaží připravit lidi o peníze.

Ve hře se setkáte s investigativním novinářem, který při přípravě nového článku narazil na tajnou korespondenci finančních podvodníků. Pomozte mu rozluštit šifry, které chrání přístupové kódy k dokumentům s podrobnými návody, jak se dostat k vašim penězům. Ale pozor, je třeba jednat rychle, protože zločinci mohou hesla každou chvíli změnit!

Venkovní úniková hra je připravena pro všechny zdarma v okolí ČNB. Přijďte proto do Návštěvnického centra ČNB, kód pro připojení získáte na recepci. Pokud chcete mít náskok, stáhněte si aplikaci pro únikové hry Get Out Fun (Google Play; App Store) ještě před návštěvou ČNB. K hraní nebudete potřebovat nic než nabitý mobilní telefon, ale mohla by se vám hodit powerbanka. Hra není náročná ani na data, ke stažení je soubor s maximálně 15 MB.

Hra prověří váš úsudek a ukáže některá nebezpečí, která se skrývají ve finančním světě. I proto je vhodným edukačním prvkem nejen pro školy.

Všechny potřebné informace najdete v okolí budovy ČNB nebo v textech ve hře. V případě nesnází vám pomůže nápověda.

Zahrajte si individuálně, nebo s rodinou, dětmi či přáteli. 

Jak dlouho: 60 minut
Kde: 2 km v okolí budovy ČNB
Za kolik: zdarma
Co potřebuji: nabitý mobilní telefon, případně powerbanka

Užijte si pátrání a objevte, na co je třeba si dát pozor ve světě financí!

Tým Návštěvnického centra ČNB