Materiály v ukrajinštině / Робочі аркуші українською мовою

Materiály v ukrajinštině / Робочі аркуші українською мовою

Každý z nás ví, jaké to je, přijít do cizí země a přemýšlet o tom, jakými penězi se zde platí, zda mám správné a také pravé a platné bankovky a mince, nebo jak si v obchodě říct o to, co potřebuji koupit.  

Proto Návštěvnické centrum ČNB připravilo pro děti z Ukrajiny a jejich rodiče pracovní listy, díky nimž se seznámí s českými bankovkami a mincemi a tím, jak je používat.

Pracovní listy jsou určeny i pro pedagogy, kteří pracují s dětmi z Ukrajiny a věnují se tematice peněz a placení v běžném životě.

 

Кожен із нас знає, як це, приїхати в іншу країну й задаватися питаннями: “Якими грошима тут розраховуються?”, “Чи правильні, а також справжні та дійсні в мене банкноти та монети?” або “Як запитати в магазині про щось, що я хочу купити?”.

Саме тому Центр для відвідувачів ЧНБ підготував для дітей та їхніх батьків з України робочі аркуші, завдяки яким вони можуть ознайомитися з чеськими банкнотами та монетами, а також тим, як ними користуватися.

Робочі аркуші також призначені для педагогів, котрі працюють із дітьми з України і присвячують свої уроки тематиці грошей та їхньому використанню в повсякденному житті.